Vyzrálé hovězí
nemusí stát spoustu peněz
nemusí být složité na přípravu
nemusí plout přes oceán z Jižní Ameriky

Druhy masa a jejich použití


Tolik druhů hovězího masa… A tolik možných úprav: vaření, pečení, dušení, burgery i tatarský biftek… Je ale zbytečné obávat se toho, že vyzrálé hovězí je příliš složité. Naopak, je to velmi jednoduché. Můžete se řídit léty prověřenými postupy. Třeba že guláš se dělá z kližky, že hovězí líčka se mají dusit, že polévka se dělá z oháňky či z morkových kostí, že mleté na burger je nejlepší z krku a že správný steak nikdy nemá být zcela propečený.

 

Anebo taky nemusíte. Někdo se řídí prostě jen tím, jak se mu ten který kus masa líbí, a někdo zas tím, jak se mu pozdává jeho označení: roštěná zní lákavě, ale veverku bych nikdy do pusy nestrčil – či právě naopak… A pokud nemáte rádi krvavý kus masa, tak si steak propečte úplně „durch“ – každý sice řekne, že tak ten krásný kus vyzrálého hovězího vlastně zničíte, ale je to vaše maso na vašem talíři.

 


Image Map Jazyk Líčka Krk Hrudí s kostí Přední kližka Svíčková perko Plec loupaná Plec Husička Hrudí bez kosti Vysoký roštěnec Oponka Žebro Pupek Pravá svíčková Nízký roštěnec Veverka Oháňka Květová špička Zadní kližka Kýta spodní šál Ořech Holubička Kýta vrchní šál Falešná svíčková váleček
NECHTE SE INFORMOVAT O TOM, KDY SI
BUDETE MOCI VYZVEDNOUT VYZRÁLÉ DOMÁCÍ HOVĚZÍ!
Uložit k odběru

RYCHLÝ KONTAKTStatek Adámek
Čelina 1, 262 03 Nový Knín

+420 775 596 676
info@domacihovezi.cz

IČ: 70566933
DIČ: CZ7108281708

Jsme také na Facebooku!

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ©2019 STATEK ADÁMEK