Vyzrálé hovězí
nemusí stát spoustu peněz
nemusí být složité na přípravu
nemusí plout přes oceán z Jižní Ameriky

Chov plemene Aberdeen Angus


 

Když jsme se vroce 2000 nadšeně a odhodlaně pustili do chovu krásných černo červených krav plemene Aberdeen Angus, tak jsme začali s dvaceti jalovicemi. Během let jsme se hodně o těchto zvířatech naučili a mnohdy ta poučení nebyla zdaleka bezproblémová, ale zároveň jsme také mohli zažít  spoustu hezkých chvil a povzbudivých úspěchů.

Dnes se staráme o šedesát matek, čtyři plemenné býky a jejich odstavené potomky - býčky vykrmujeme, jalovičky prodáváme na chov a některé si nechávám rovněž na výkrm.

Snažíme se o naše pastviny starat tak, aby tam dobytek mohl trávit co nejdelší část roku a spokojeně se popásat. Na zimu pak matky převážíme do maštale, kde v teple a suchu přivádí na svět nová telátka.

Náš dobytek krmíme výhradně tím, co vyroste na našich polích a loukách.

 

Záleží nám na tom, aby všechna naše zvířata byla zdravá a spokojená, aby měla dostatek prostoru a aby žila v klidném a přívětivém prostředí.


Více o životě na statku na https://www.chodimlesem.cz/zivot-na-statku


NECHTE SE INFORMOVAT O TOM, KDY SI
BUDETE MOCI VYZVEDNOUT VYZRÁLÉ DOMÁCÍ HOVĚZÍ!
Uložit k odběru

RYCHLÝ KONTAKTStatek Adámek
Čelina 1, 262 03 Nový Knín

+420 775 596 676
info@domacihovezi.cz

IČ: 70566933
DIČ: CZ7108281708

Jsme také na Facebooku!

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ©2023 STATEK ADÁMEK

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Pro eet používáme aplikaci EETPlus, Vaše účtenka bude vystavena elektronicky a najdete ji na internetové adrese www.uctenka.xyz pod číslem, které Vám sdělí obsluha. Šetřete přírodu a netrvejte na jejím tisku, děkujeme. V opačném případě Vám ji vypíšeme ručně.