Vyzrálé hovězí
nemusí stát spoustu peněz
nemusí být složité na přípravu
nemusí plout přes oceán z Jižní Ameriky

Chov plemene Aberdeen Angus


Od roku 2000 se zaměřujeme – vedle koní, ovcí, koz, králíků a slepic – především na chov skotu plemene Aberdeen Angus. Začínali jsme s dvaceti jalovicemi, v současnosti máme sedmdesát matek a tři plemenné býčky. Část odstavených býčků a také jalovic ve stáří od 6 do 22 měsíců vykrmujeme, některé odstavené jalovice pak prodáváme na chov či rovněž na výkrm.

 

Devět měsíců jsou zvířata na pastvině, takže mají dostatek pohybu, zbývající čas tráví v zimovišti, kde se také rodí telátka. I tam je náš skot krmen výhradně tím, co vyrostlo na našich polích a lukách. Záleží nám totiž na tom, aby zvířata byla zdravá a spokojená, aby měla dostatek prostoru a aby žila v klidném prostředí.


NECHTE SE INFORMOVAT O TOM, KDY SI
BUDETE MOCI VYZVEDNOUT VYZRÁLÉ DOMÁCÍ HOVĚZÍ!
Uložit k odběru

RYCHLÝ KONTAKTStatek Adámek
Čelina 1, 262 03 Nový Knín

+420 775 596 676
info@domacihovezi.cz

IČ: 70566933
DIČ: CZ7108281708

Jsme také na Facebooku!

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ©2021 STATEK ADÁMEK

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Pro eet používáme aplikaci EETPlus, Vaše účtenka bude vystavena elektronicky a najdete ji na internetové adrese www.uctenka.xyz pod číslem, které Vám sdělí obsluha. Šetřete přírodu a netrvejte na jejím tisku, děkujeme. V opačném případě Vám ji vypíšeme ručně.