Vyzrálé hovězí
nemusí stát spoustu peněz
nemusí být složité na přípravu
nemusí plout přes oceán z Jižní Ameriky

Vyzrálé domácí hovězí


Nakupujete v supermarketu, kde je sice leckteré zboží za výhodnou cenu, ale kvalitní vyzrálé hovězí z domácího chovu tam neseženete?

Nemáte čas chodit každý týden do špičkového řeznictví, abyste si mohli o víkendu udělat dobrý steak nebo úžasný guláš?

A je pro vás důležité, aby se zvířaty bylo zacházeno šetrně a byla krmena tím, co jejich chovatel sám vypěstuje? Pak jste tady správně.


STEAKOVÉ MASO
Když steak, tak ze svíčkové… Víme, že tato varianta není špatná, ale zdaleka není jediná. Protože vyzrálé hovězí přináší spoustu možností. Někdo dává přednost chuti roštěné, někdo zase veverce, jiný nedá dopustit na pupek. A to tu je ještě holubička, oponka či plecový štítek… Někdo má už vybráno. A kdo ne, ten musí ochutnat a najít si svého favorita.
Více informací...
TAŠKA PLNÁ HOVĚZÍHO
Naše taška s domácím hovězím obsahuje v menší variantě čtyři až pět kilogramů masa, v té větší pak osm až devět kilogramů. Nabízí vždy několik druhů vyzrálého hovězího na vaření, dušení či pečení, včetně kostí na polévku či mletého na burgery. Díky tomu budete mít nejen dostatečnou zásobu kvalitního masa, ale také pestrý jídelníček.
Více informací...
CO SE NEVEŠLO DO TAŠKY
Dostali jste chuť na kus hovězího, který v našich taškách postrádáte? Nebo chcete zkusit nový recept, ale chybí vám ta podstatná surovina – jazyk, líčka, srdce, játra, ledvinky, žebra či oháňka? Zde je nabídka pro labužníky, kteří vědí, že z každé části hovězího se dají připravit úchvatné pokrmy. Jen mít odvahu a kvalitní suroviny. To první je na vás. A to druhé najdete u nás.
Více informací...
NECHTE SE INFORMOVAT O TOM, KDY SI
BUDETE MOCI VYZVEDNOUT VYZRÁLÉ DOMÁCÍ HOVĚZÍ!
Uložit k odběru

RYCHLÝ KONTAKTStatek Adámek
Čelina 1, 262 03 Nový Knín

+420 775 596 676
info@domacihovezi.cz

IČ: 70566933
DIČ: CZ7108281708

Jsme také na Facebooku!

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA ©2023 STATEK ADÁMEK

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Pro eet používáme aplikaci EETPlus, Vaše účtenka bude vystavena elektronicky a najdete ji na internetové adrese www.uctenka.xyz pod číslem, které Vám sdělí obsluha. Šetřete přírodu a netrvejte na jejím tisku, děkujeme. V opačném případě Vám ji vypíšeme ručně.